Fosile Minerale Roci
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dragii mei sticleti

In jos

Dragii mei sticleti Empty Dragii mei sticleti

Mesaj  cristian Joi Feb 23, 2012 5:10 am

Salut!

De cateva saptamani am tot incercat sa fotografiez niste animalute care imi sunt tare dragi.Imi plac foarte mult pasarelele mici si foarte mici.Unde lucrez sunt scaieti intre cladiri iar de dragul sticletilor nu ii tai.Ma incanta cand ii vad cum vin si se straduiesc sa adune semintele, le sparg si mananca.
Am tot incercat sa ii fotografiez de ceva vreme dar cand puneam mana pe geam dispareau si ieseau asemenea poze doar:
In spate se vede un deal de pe unde mai iau ingrediente pentru cactusi.
Dragii mei sticleti Th_DSC00665 Dragii mei sticleti Th_DSC00666
Am mai luat aparatul sa mai fac o incercare si am reusit cat de cat ceva.Imaginile nu sunt dintre cele mai grozave dar ma bucur pentru ele.
Dragii mei sticleti Th_DSC00667 Dragii mei sticleti Th_DSC00669 Dragii mei sticleti Th_DSC00670
Dragii mei sticleti Th_DSC00672 Dragii mei sticleti Th_DSC00673 Dragii mei sticleti Th_DSC00674
Am plantat si pe acasa tot felul de tufe si copacei sa se adune vrabiute si alte piticanii, bineinteles in libertate.Cand stau si le ascult cum canta si povestesc, nu pot decat sa ma umblu de bucurie.
Toate cele bune!Cristian

cristian

Mesaje : 25
Data de inscriere : 31/10/2010
Localizare : deva

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum