Fosile Minerale Roci
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona

3 participanți

In jos

Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona Empty Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona

Mesaj  cristian Mar Mar 22, 2011 3:44 am

Salut

Am avut ocazia in anul 2008 sa vizitez o mica expozitie de minerale in oraselul Quartzsite, Arizona

Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona Pictur11 Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona Pictur12 Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona Pictur13
Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona Pictur14 Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona Pictur15

In general au fost expuse exemplare de cuart si gips cat si varietati ale acestora.

Cristian

cristian

Mesaje : 25
Data de inscriere : 31/10/2010
Localizare : deva

Sus In jos

Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona Empty Re: Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona

Mesaj  catalin1200 Mar Mar 22, 2011 4:07 am

e splendit!felicitari.ce n-as da sa fiu in locul tau... Crying or Very sad
catalin1200
catalin1200

Mesaje : 8
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 32
Localizare : Cluj

Sus In jos

Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona Empty Re: Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona

Mesaj  Andrei(minerals.ro) Mar Mar 22, 2011 5:11 pm

Frumos. Daca ai mai multe poze , cauta`ma te rog pe mail la sirdeyu@yahoo.com sau pe acelasi id pe messenger ,sa discutam cate ceva .
Andrei(minerals.ro)
Andrei(minerals.ro)

Mesaje : 65
Data de inscriere : 18/11/2010
Varsta : 35

http://www.minerals.ro

Sus In jos

Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona Empty Re: Expozitie minerale, Quartzsite, Arizona

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum